خواص چاي سبز براي لاغري
با توجه به اينكه دغدغه كاهش وزن در دوران معاصر بنا به دلايل مختلف از جمله سلامت يا زيبايي اندام براي اغلب افراد جامعه وجود دارد بايد در اين راستا گفت كه، يكي از روشهاي رسيدن به كاهش وزن و لاغري، مصرف چاي سبز است كه در اين مقاله پاي صحبت هاي يكي از متخصصان تغذيه در اين خصوص نشسته ايم تا درباره رابطه مصرف اين نوع چاي ۵۰۴۰ و كاهش وزن بيشتر براي ما صحبت كنند و اميداوريم اين مقاله مورد استفاده شما عزيزان هم قرار گيرد.
آيا چاي لاغري ۵۰۴۰ واقعا لاغر مي كند؟
يك كارشناس تغذيه اعتقاد دارد كه، نوشيدن چاي سبز تيما باعث كاهش وزن مي شود و در نتيجه از ابتلا به انواع بيماري ها از جمله بيماري‌هاي قلبي پيشگيري مي‌كند.
فرزاد بابايي متخصص تغذيه در اين باره با اشاره به تاريخچه مصرف انواع چاي لاغري تيما در دنيا، عنوان كرد كه: سرچشمه اصلي مصرف انواع نوشيدني‌ها در جهان كشور چين است اما در كشور ما ايران هم از قديم الايام چاي به عنواني يكي از مهمترين و اصلي‌ترين نوشيدني‌هاي مردم مورد مصرف قرار مي گرفته است و در دوران معاصر هم اگر با روشهاي درست دم شود، يكي از مفيد ترين نوشيدني ها است.
اين كارشناس تغذيه، انواع چاي را منابع سرشار از پتاسيم معرفي كرد و ادامه داد: پتاسيم به عنوان يكي از مهمترين تركيبات موجود در چاي نقش مهمي در تعادل آب بدن، كنترل فشار و تنظيم اسيد و باز خون دارد.
بنا به گفته او، در بين اناوع چاي، چاي سبز از جمله بهترين انواع چاي است كه شامل دو واريته چاي سبز و چاي معمولي فرآوري نشده است و خواص چاي سبز براي لاغري مهمتري خاصيت اين نوع چاي تيما است كه عموم مردم بر آن واقف هستند.

چاي سبز تيما

 

براي خريد چاي لاغري تيما اين محصول از فروشگاه اينترنتي ۵۰۴۰ چاي لاغري خود را همين الان براحتي از طريق زير سفارش دهيد و در كمتر از چند روز انرا درب منزل دريافت نماييد :

 

براي خريد يا بروي دكمه هاي خريد پستي در زير كليك نماييد و يا به صورت تلفني با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس بگيريد

مدل اول چاي سبز و مخلوط كرفس است كه به صورت دم كردني بوده و در قالب هر بسته ۲۵ هزار تومان به فروش ميرسد.

خريد پكيج سه بسته اي چاي لاغري مخلوط كرفس با تخفيف ويزه با قيمت ۷۲ هزار تومان

مدل دوم مخلوط چاي سبز + زيره + زعفران + كاسيا + چاي اولونگ + به ليمو مي باشد و به صورت دم كردني و در قالب هر بسته ۲۹ هزار تومان به فروش ميرسد.

خريد پكيج لاغري سه بسته اي چاي سبز تيما با زعفران با تخفيف ويژه با قيمت ۷۵۶۰۰ تومان

مدل سوم به مانند نوع دوم با همان تركيبات اما به صورت كيسه اي و در بسته بندي ۱۰۰ عددي ارائه شده و با قيمت هر بسته ۳۳ هزار تومان به فروش ميرسد.

خريد پكيج لاغري چاي كيسه اي  سه بسته با تخفيف ويژه با قيمت ۸۶۴۰۰ تومان

خريد پكيج لاغري چاي كيسه اي چهار بسته اي با تخفيف ويژه با قيمت ۱۱۰ هزار تومان

 

چاي سبز 5040

 

قيمت چاي سبز تيما به صورت دم كردني هر بسته ۲۸ هزار تومان

قيمت چاي لاغري تيما به صورت كيسه اي هر بسته ۳۲ هزار تومان

همچنين شما عزيزان مي توانيد اين محصول را به صورت يك پكيج لاغري از ما تهيه نماييد :

محصول پكيج لاغري ۵۰۴۰ دوره سه ماهه دم كردني

محصول پكيج ۵۰۴۰ دوره سه ماه كيسه اي

خريد چاي سبز تيما به صورت پكيج چهار ماهه دم كردني

خريد چاي سبز لاغري ۵۰۴۰ به صورت پكيج چهار ماهه كيسه اي

قيمت چاي سبز تيما در صورتيكه بخواهيد آنرا به صورت پكيج هاي سه ماهه و چهار ماهه تهيه نماييد با تخفيف ويژه ارائه  شده و مي توانيد انرا ارزان تر از حالت معمول خريد كنيد.

چاي لاغري تيما

براي كاهش وزن اضافه خود چاي لاغري تيما اصل بنوشيد

متخصصان حوزه تغذيه و سلامت بر اين اعتقاد هستند كه اگر قصد داريد وزنتان را پايين بياوريد، ولي هنوز نتوانسته‌ايد از خوردن تنقلات مورد علاقه‌ خود دست بكشيد، مصرف انواع چاي، بويژه چاي سبز راه حل خوبي براي رفع اين مشكل است.
در اين خصوص، متخصصان دانشگاه كوب در ژاپن در مطالعات خود به اين نتيجه رسيدند كه نوشيدن مداوم انواع چاي سبز تيما ۵۰۴۰ مي‌تواند تغييرات آسيب رسان و منفي در خون را كه نشات گرفته از خوردن غذاهاي چرب هستند و باعث ابتلا بيماريهايي از قبيل ديابت مي‌شوند، سركوب و از بين ببرند.
روزنامه ديلي ميل هم در گزارشي در اين خصوص نوشت كه: در اين مطالعه پژوهشگران براي گروهي از موش‌هاي مورد آزمايش، يك رژيم غذايي پرچرب و براي گروهي ديگر يك رژيم غذايي معمولي پياده كردند. بعد هر دو گروه به گروه‌هاي كوچك‌تري تقسيم شدند و به آنها آب، چاي سياه و دمنوش چاي سبز خورانده شد.
اين روش تغذيه در اين مطالعه مدت ۱۴ هفته به طول انجاميد و در پايان آزمايشات مشخص شد گروهي از موش‌ها كه از هر دو نوع چاي سبز ۵۰۴۰ و سياه مصرف كرده بودند، توانستند با افزايش وزن و ايجاد چربي شكمي در ارتباط با مصرف غذاهاي چرب، مبارزه كنند.

و در ادامه يافته هاي جالب اين پژوهش، دريافته شد كه چاه سياه علاوه بر پيشگيري از كاهش وزن، توانايي محافظت از عروق خوني در بدن را در برابر انواع چربي ها و تجمع آنها بالا مي برد كه اين باعث كاهش خطر ابتلا به بيماريهاي قلبي عروقي مي شود.

تأثير چاي سبز تيما لاغري در لاغري
بنابر اطلاعات پزشكي منتشر شده در خصوص مزاياي مصرف چاي سبز لاغري ، شايد بتوان اين نوع چاي را تنها چربي‌سوز غيرمضر و غيرخطرناكي معرفي كرد كه در بازار ايران يافت مي شود.بايد دانست كه چاي سبز علاوه بر اينكه براي سلامت انسان ضرري ندارد، بلكه داراي فوايد بسيار زيادي نيز هست.
نكته اي كه ورزشكاران هم از آن اطلاع دارند آن است كه، دمنوش كيسه اي تيما از مؤثرترين مكمل‌هاي غذايي مصرفي جهت كاهش وزن به شمار مي رود كه مي‌تواند به كم كردن وزن اضافي‌ در بدن كمك زيادي كند. بنا بر پژوهش هاي اخير، اگر دمنوش تيما توام با يك‌سري تغييرات مناسب در رژيم غذايي و در سبك زندگي افراد استفاده شود، مي‌تواند در سوزاندن چربي‌هاي بدن از طريق بالابردن متابوليسم بدن و كاهش اشتها كمك شاياني كند.

خريد چاي سبز تيما لاغري

 

خواص چاي تيما ۵۰۴۰ براي لاغري در ورزشكاران

بر مبناي تازه‌ترين پژوهشها، مصرف مرتب عصاره چاي لاغري تيما ۵۰۴۰ ، ميزان استقامت افراد را جهت ورزش كردن از ۸ تا ۲۴ درصد بالا مي برد. پژوهش ها مي‌گويند: براساس محاسبات انجام گرفته، يك ورزشكار با وزن ۷۵ كيلوگرم براي رسيدن به ظرفيت بدني كه مدنظرش است، مي بايست در روز ۴ فنجان چاي سبز مورد مصرف قرار دهد.
اين را بدانيد كه برعكس چاي سياه كه عمل آوردن و تخمير آن كاري زمان بر است، چاي سبز از بخاردادن برگ‌هاي تازه دمنوش لاغري ۵۰۴۰ توليد مي شود كه نياز به تخمير زياد و تغيير رنگ نيز ندارد. پس از عمل بخار دادن، برگ‌ها را با هواي داغ خشك مي‌كنند كه در نتيجه اين فرايند، محصول به دست آمده يك نوع چاي است كه رنگ سبز كمرنگ مايل به زرد دارد و از نظر مزه هم، طعم آن كمي به تلخي مي زند.
يكي از مهمترين دلايل مصرف چاي سبز ايراني ، وجود تركيبات خاصي در برگ چاي است كه پلي‌فنول نام دارد. در مورد عملكرد و خواص پلي‌فنول در چاي سبز بايد بدانيد كه عامل تعيين رنگ در بعضي از گياهان است، كه در چاي سبز نيز يافت مي‌شود و نقش مهمي در چربي سوزي و كاهش وزن و در نتيجه لاغري دارد و با بالا بردن حرارت بدن و صرف انرژي موجب سوختن چربي‌ها در بدن مي‌شود.
اين نكته قابل ذكر است كه، در كساني كه به ‌صورت روزانه چاي سبز مي نوشند، احتمال ابتلا به انواع بيماري‌ها از قبيل بيماري‌هاي باكتريايي يا عفونت‌هاي سخت و البته بيماري‌هايي مانند سرطان، سكته، بيماري‌هاي قلبي، عروقي و بيماري‌هاي استخواني پايين مي آيد.

شما عزيزان براي خريد چاي سبز مي توانيد همين الان بروي دكمه هاي خريد پستي كه در بالا قرار داده ايم كليك نماييد و سفارش خود را به صورت پستي ثبت نماييد.ما شرايط خريد اينترنتي چاي سبز را رد سايت تهران تي براي شما عزيزان و علاقه مندان به اين محصول فراهم كرده ايم .

فرزاد بابايي كارشناس تغذيه با تاكيد بر تاثير چاي سبز بر سطح متابوليسم بدن، يادآور شد كه: چاي سبز با بالا بردن متابوليسم چربي و كربوهيدرات‌ها از تجمع اين تركيبات در بدن پيشگيري مي كند و با افزايش سوخت و ساز بدن از بروز چاقي و افزايش وزن جلوگيري مي‌كند.
او ادامه داد كه: به اعتقاد برخي محققان حوزه علوم تغذيه، نوشيدن چاي سبز بر مراكز گرسنگي و سيري در بدن تاثير زيادي دارد و مي تواند باعث كاهش اشتها در فرد استفاده كننده از چاي سبز شود، اما بايد اين را هم گفت كه اين ادعا هنوز از نظر علمي به اثبات نرسيده است و نيازمند پژوهشهاي يگر در اين زمينه است.
فرزاد بابايي ضمن تاكيد بر خاصيت آنتي‌اكسيدان چاي سبز، در خصوص خواص آنتي اكسيدان به طور كلي و از جمله در چاي سبز عنوان كرد كه: آنتي‌اكسيدان از تغيير شكل چربي‌ها و رسوب آنها در عروق جلوگيري مي كند و در نتيجه از بروز و ابتلا به بيماري‌هاي قلبي و عروقي هم پيشگيري مي‌كند.
اين كارشناس علوم تغذيه در ادامه گفت: مصرف چاي سبز با افزايش ميزان متابولسيم همراه است و در نتيجه سطح انرژي پايه بدن را نيز بالا مي برد.

چاي 5040

 

بنا به گفته او، چاي سبز نيز همانند ساير انواع چاي در تركيباتش اسيد تانيك دارد كه شبيه كافئين عمل مي كند و از جذب آهن برخي مواد غذايي از جمله آهن اسفناج جلوگيري مي كند و به همين علت نوشيدن آن يك ساعت بعد از مصرف وعده غذا توصيه مي‌شود. او ادامه مي دهد كه نوشيدن يك ليوان چاي سبز در طول روز كافي است و زياده‌روي در مصرف چاي سبز باعث مي شود تا مقدار زيادي كافئين به بدن وارد شده و همين عامل مي‌تواند نوعي اعتياد خفيف به كافئين را در فرد مصرف كننده چاي سبز ايجاد كند.
بابايي در پايان مصرف انواع چاي را زمينه ساز افزايش برون‌ده ادراري دانست كه همين خاصيت انواع چاي منجر به تخليه آب بدن مي‌شود كه براي بدن مفيد نيست اما او بر اين اعتقاد است كه نوشيدن انواع چاي ها به صورت كم رنگ مي‌تواند براي دفع سنگ كليه موثر باشد و مبتلايان به سنگ كليه مي توانند از اين خاصيت چاي ها نهايت استفاده در درمان مشكل كليوي خود را ببرند.
وي متذكر شد كه: در حال حاضر چاي سبز در بين انواع چاي ها به دليل خواص چاي سبز براي لاغري، مورد توجه كارخانه‌هاي داروسازي قرار دارد و از آن در تهيه انواع دارو، شربت، قرص و … استفاده مي‌شود كه كمك زيادي در چربيسوزي بدن دارند.

نتليج پژوهشها در اين زمينه نشان داده‌اند كه نوشيدن دمنوش ۵۰۴۰  براي سلامت قلب كساني كه داراي تري‌گليسيريد بالا هستند بسيار مفيد است. در اين مطالعات به اين نتيجه رسيده اند كه، كتچين‌هاي موجود در چاي سبز كه با ميزان مصرف نسبت مستقيم دارد از فعاليت ليپاز پانكراس جلوگيري مي كند و در اين مورد بايد گفت كه ليپاز پانكراس آنزيمي است كه بواسطه پانكراس در بدن ترشح مي‌شود و موجب هضم چربي‌ها مي‌شود. در نتيجه اين فرايند، سرعت شكستن چربي‌ها و تبديل آنها به تري‌گليسيريد و همينطور افزايش تري‌گليسيريد در خون بسيار آهسته انجام مي‌گيرد. بنا به اينكه بالا رفتن تري‌گليسيريد بعد از خوردن غذا يكي از علايم بيماري گرفتگي رگ‌هاي بدن است، نوشيدن ۲ فنجان چاي سبز همراه با غذا، توصيه مي شود.
علاوه بر خواص دمنوش گياهي تيما براي لاغري، در مورد ساير خواص چاي سبز بايد بدانيد كه، اين نوشيدني گياهي در واقع نوعي آرام‌بخش به شمار مي رود. با مصرف چاي سبز سيستم عصبي بدن مقاوم‌تر مي‌شود، در حقيقت نوشيدن چاي سبز باعث آرامش اعصاب و دوري از فشارهاي عصبي مي شود. چون كه بسياري از بيماري‌هاي انسان ارتباط مستقيم با استرس و سيستم عصبي دارند، نوشيدن چاي سبز به شدت توصيه مي شود. در ضن همين خاصيت آرام بخش بودن چاي سبز از چاقي ناشي از استرس در بدن پيشگيري مي كند.
بنابراين توصيه مي كنيم روزانه سه فنجان دمنوش لاغري تيما بنوشيد تا‌ از خواص مفيد آن بهره‌مند شويد. و به اطرافيان خود هم مصرف چاي سبز را پيشنهاد كنيد و تاكيد كنيد كه از بين برنده بي نظير چربي‌هاي اضافي كل بدن است. و به علت دارا بودن تركيبي در خود به نام EGCG سرعت سوخت چربي در بدن را بالا مي برد. در اين راستا بايد گفت كه پژوهش‌ها نشان مي‌دهد نوشيدن روزانه سه فنجان چاي سبز مي‌تواند تا ۷۰ كالري انرژي ناشي از سوخت چربي‌ها را موجب شود.
اگر خواستيد از خواص چاي سبز براي لاغري صحبت كنيد، متذكر شويد كه نوشيدن چاي سبز لاغري تيما چربي‌هاي اضافي شكم را از بين مي‌برد و براي اين گفته خود استناد كنيد به نتايج حاصله از تحقيقات محققان دانشگاه توفتز، كه بر اساس يافته هاي شان عنوان كرده اند:‌ EGCG موجود در چاي سبز شبيه ديگر كاتچين‌ها، ژن‌هاي سوخت چربي را در شكم فعال مي‌كند و سرعت كاهش وزن را تا ۷۷ درصد بالا مي برد.
حتما در باره مزاياي چاي سبز ۵۰۴۰ با مبتلايان به ديابت هم صحبت كنيد. چرا كه به طور معمول، با بالا رفتن سن، قندخون هم كم كم بالا مي‌رود، به خصوص اگر به كيفيت رژيم غذايي خود توجه كافي نداشته باشيم، مشكل بالا رفتن قند خون هم جدي تر مي شود. همه ما مي دانيم كه وزن به مرور زمان بالا مي رود و به دنبال آن احتمال بروز ديابت نوع دو هم بسيار افزايش مي يابد.
در راستاي مشكل پيش گفته، اگر مصرف روزانه پنج فنجان چاي سبز را در رژيم غذايي تان قرار دهيد، مي‌تواند عامل مهمي در پيشگيري از بروز بيماري ديابت باشد. اين خبر خوب را هم بايد به بيماران مبتلا به ديابت داد كه، چاي سبز مي تواند از عوارض ناشي از اين بيماري همچون آب مرواريد و بيماري‌هاي كليوي به طرز معجزه آسايي پيشگيري كند.

در پايان ضمن آرزوي سلامتي براي همه شما همراهان عزيز، اميدواريم مصرف چاي سبز را به خاطر همه خواص خوب آن در رژيم غذايي خود و خانواده تان بگنجانيد تا ضمن اينكه از مهمترين خاصيت آن كه لاغري و كاهش وزن است بهره مند مي شويد، از ساير خواص درماني چاي سبز هم بهره مند شويد. توصيه مي شود نوشيدن چاي سبز را دوران كودكي به يك عادت براي فرزندان خود تبديل كنيدتا با طعم ان خو گرفته و بتوانند به صورت روزانه آن را مورد مصرف قرار دهند تا عمري طولاني توام با سلامت داشته باشند. اين توصيه از آن رو است كه اغلب مواد خوراكي مفيد طرفدران چنداني ندارند و بنابراين بهترين راه براي استفاده كردن اي خواص اينگونه مواد خوراكي، نهادينه كردن مصرف آنها از دوران طفوليت در فرزندانمان است. يقينا هميشه پيشگيري بهتر از درمان است.

 

گياهان دارويي ديابتخريد قهوه ۱۱۱ , چاي تيما , چاي دكتر سينا اصل , خواص قهوه سبز سهله , دمنوش گياهي براي ارامش اعصاب  , خريد دمنوش دربند , پكيج لاغري , چاي سفيد تيما قيمت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۴:۵۵ | نویسنده : كربلايي | نظرات (0)

قهوه سبز ۱۱۱

قهوه يكي از دانه هاي مغذي است كه مورد مصرف مردم جهان قرار مي گيرد. در اين دانه خواص زيادي نهفته است كه بنا به تقسيم بندي آن به قهوه سبز و قهوه معمولي كه هر كدام مراحل خاصي طي مي كنند تا به صورت آنچه امروزه به طور معمول مورد استفاده قرار مي دهيم، درآيند داراي خواص متفاوتي هم هستند.
اين نكته را هم در خصوص وجه تسميه قهوه سبز بدانيد كه دانه هاي قهوه قبل از اينكه برشته شوند، بسته بندي و مورد استفاده قرار مي گيرند و شايد بتوان ادعا كرد كه به همين علت خواص آن كاملا طبيعي هستند و بنابراين اثرگذاري بالايي هم دارند. اين دانه هاي قهوه با برشته شدن به رنگ قهوه اي روشن تا تيره تبديل مي شوند كه به صورت قهوه معمولي درمي آيد كه در حال حاضر در بين عامه مردم شناخته شده است. گفتني است كه نوشيدن يك فنجان قهوه سبز ۱۱۱ در طول روز چنانچه به انواع قهوه حساسيت خاصي نداشته باشيد، بسيار مفيد و اثرگذار است.
اما بايد بدانيد كه قهوه سبز داراي فوايد منحصربفردي است كه باعث شده است تا طرفداران مخصوص به خود را داشته باشد. در ادامه اگر در نظر داريد اين نوع قهوه را مورد مصرف قرار دهيد، همراه ما باشيد تا به صورت كامل از خواص درماني آن مطلع شويد.

علاقه مندان جهت خريد قهوه سبز ۱۱۱ مي توانند همين الان از طري روش هاي زير نسبت به تهيه اين محصول اقدام نمايند :

شما براي تهيه يك بسته با قيمت ۲۸۵۰۰ تومان مي توانيد بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

همچنين مي توانيد جهت خريد سه بسته از اين محصول با تخفيف ويژه با قيمت ۷۳ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

دوستان عزيز مي توانند براي خريد تلفني با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۴ تماس  گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني ثبت نمايند.

قهوه سبز 111

قهوه ي ۱۱۱ داراي چه خواصي است؟
شايد به جرات بتوان گفت عمده طرفداران قوه سبز، ورزشكاران و كساني هستند كه قصد كاهش وزن و لاغري را دارند. در اين خصوص جالب است بدانيد كه اثر چربي سوزي قوي، كاهش دادن اشتها در فرد به صورت سريع و اثربخش، كاهش وزن به ميزان بسيار زياد، انرژي زا بودن و بدون اثرات منفي و عوارض جانبي است.
در بازار ممكن است عصاره اين نوع قهوه را هم به فروش برسانند كه بايد بگوييم كه خودِ دانه قهوه سبز تاثيرگذارتر از ديگرمحصولات تركيب يافته از آن است. بيشتر محصولات اين چنيني موجود در بازار عصاره‌شان را از مواد ديگر كه اغلب شيميايي هم هستند، مي‌گيرند. و اين كار را براي كم كردن هزينه‌شان در توليد محصولي طبيعي انجام مي‌دهند اما بايد اين را هم دانست كه اين نوع تركيبات اضافه بر فوايد طبيعي قوه سبز، تاثير گذاري‌ آن را هم كاهش مي دهند.
دانه هاي اين نوع قهوه باعث تحريك متابوليسم و سوخت و ساز بدن از طريق عملكرد اسيد كلوروژنيك مي شوند. اين دانه مغذي همزمان با تحريك كبد جهت چربي سوزي از آزاد شدن گلوكز در گردش خون هم پيشگيري مي كند. تركيب عملكردهاي اين نوع قهوه باعث مي شود تا افراد با مصرف آن بدون آنكه تغيير خاصي در برنامه غذايي و همينطور در برنامه ورزشي خود ايجاد كنند، كاهش وزن را تجربه كنند و لاغر شوند. اين را بدانيد كه با افزايش سوخت و ساز بدن به جاي ذخيره شدن چربي در بدن، بدن از چربي به عنوان سوخت استفاده بهره مي گيرد چرا كه ميزان قند خون در بدن كاهش مي يابد و كلوروگنيك اسيد، قابليت بدن را براي ذخيره چربي كاهش مي دهد.
در بازار برندهاي خاصي از اين نوع قهوه وجود دارد كه هر كدام داراي قيمت خاص و البته كيفيت متفاوتي هم هستند كه مصرف كنندگان بنا به بودجه خود و بنا به ميزان كيفيت مد نظرشان از مصرف اين نوع قهوه اقدام به خريد يكي از آنها مي كنند. ما در اين مقاله يكي از بهترينِ اين برندها را براي شما مورد معرفي قرار داده ايم كه نام آن قهوه سبز ۱۱۱ است.
اگر مي خواهيد از فوايد آن بيشتر مطلع شويد بايد بدانيد ۱۱۱ قهوه اي است كه داراي خواصي به قرار زير است:
– حفظ قند خون در شرايط سالم
– فشار خون را پايين مي آورد
–عملكرد قلبي و عروقي را بهبود مي بخشد
– خواص آنتي اكسيداني دارد

– حذف راديكال هاي آزاد از بدن به ميزان دو برابر ساير موادي(چاي سبز، انگور و…) كه ادعاهاي اينچنيني دارند

 

قهوه 111

 

شما براي تهيه يك بسته با قيمت ۲۸۵۰۰ تومان مي توانيد بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

همچنين مي توانيد جهت خريد سه بسته از اين محصول با تخفيف ويژه با قيمت ۷۳ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

دوستان عزيز مي توانند براي خريد تلفني با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۴ تماس  گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني ثبت نمايند.

 

خريد قهوه 111

 

اگر بنا به خواص گفته شده، شما هم قصد خريد قهوه ۱۱۱ را داريد، پيشنهاد مي كنيم اين برند را از فروشگاههاي معتبر خريداري كنيد و يا به صورت اينترنتي آن را سفارش داده و درب منزل تحويل بگيريد.
روش درست كردن قهوه سبز را مي دانيد؟

در مورد ميزان دم كردن اين نوع قهوه بايد بدانيد كه به ازاي هر يك فنجان مي توانيد يك قاشق چاي خوري سر پر از آن را به همراه يك ليوان آب جوش در قهوه جوش بريزيد و بگذاريد كه به جوش آيد و به اصطلاح دم بكشد. مدت زمان لازم براي دم كشيدن و آماده شدن اين نوشيدني مفيد چيزي در حدود ۱۵ دقيقه است. اگر مي خواهيد اين نوشيدني شما شفاف باشد، لازم است كه آن را از يك صافي رد كنيد تا كاملا رقيق و يكدست شود و سپس آن را ميل كنيد.
اگر مي خواهيد نوشيدن قهوه سبز را در برنامه غذايي روزانه خود بگنجانيد، به اين نكته توجه داشته باشيد كه همه اطلاعاتي كه در خصوص قهوه سبز و ارتباط آن با لاغري و كاهش وجود دارد، عملكردشان به صورت نسبي مي باشد و تاثير مصرف اين ماده بر كاهش وزن در بدن هاي مختلف متفاوت است. پس لازم است جهت رسيدن به نتيجه موثر در هر روش براي كاهش وزن كه انتخاب مي كنيد، از جمله نوشيدن قهوه، ورزش را فراموش نكنيد.

 

 

درمان گياهي ديابتخريد قهوه ۱۱۱ , فروشگاه ۵۰۴۰ چاي سبز , قيمت چاي لاغري دكتر سينا ,قهوه سبز خريد , دم نوش ضد استرس  , دمنوش دربند, پكيج ۵۰۴۰ , دمنوش چاي سفيد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۵:۱۱ | نویسنده : كربلايي | نظرات (0)

دمنوش ضد استرس

اين روزها با توجه به اينكه معمولا درگير كارهاي روزمه هستيم و اكثرا با مشكلات مختلفي در طي روز مواجه مي شويم همگي داراي مشكل عدم تمركز اعصاب بوده و به شدت نياز به آرامشي عميق داريم تا بتوانيم خستيگ هاي روزمره خود را از بين برده و انرژي دوباره اي بدست آوريم. يكي از روش هايي كه مي توان براي اين منظور در پيش گرفت استفاده از دمنوش هاي آرامش بخش است . يك دم نوش ضد استرس با كيفيت بالا مي تواند دقيقا همان چيزي باشد كه شما انتظارش را داشتيد.

استفاده از دمنوش براي آرامش اعصاب  روشي كاملا گياهي و سنيت و البته بدون عوارض است و بسيار ترجيح داده مي شود به مصرف انواع قرص و دارو.شما اگر طي روز و در چند نوبت به صورت هميشگي از يك دمنوش خوب براي اين موضوع استفاده نماييد بعد از مدتي خواهيد ديد كه تا چه حد بر ميزان تمركزتان افزوده شده و ديگر كمتر دچار استرس و فشارهاي رواني خواهيد شد.ما امروز در تهران خريد به معرفي يك دمنوش گياهي براي ارامش اعصاب مي پردازيم . اين محصول برندي از شركت دربند بوده و داراي كيفيت فوق العاده در ساخت  مي باشد.

شما عزيزان براي خريد دم نوش ضد استرس دربند مي توانيد همين الان به يكي از روش هاي زير اقدام نموده و سفارش خود را در سايت ثبت نماييد :

جهت تهيه يك بسته از دم نوش ضد استرس دربند با قيمت ۲۸ هزار تومان بروي دكمه زير كليك نماييد :

شما عزيزان همچنين جهت تهيه اين دمنوش گياهي براي ارامش اعصاب مي توانيد با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته وس فارش خود را از طريق يكي از همكاران ما ثبت نماييد.

 

دمنوش ضد استرس

 

اما تركيباتي كه در اين محصول به كار رفته است شامل موارد زير است :

گياه گل محمدي

گياه چاي ترش

گياه گل گاو زبان

گياه به ليمو

گياه بادنجوبيه

تركيبات اين چند گياه باعث شده تا با مصرف اين دمنوش گياهي آرامشي عميق شما را رد بر گيرد و تمركز اعصابتان را خيلي زود باز خواهيد يافت. به نظر داشتن چنين دمنوشي در هر خانه اي لازم و ضروي است و هر زمان كه يكي از اعضاي منزل دچار استرس و فشار رواني شد به جاي استافده از انواع قرص و دارو مي توانيد با دم كردن يكي از اين دمنوش ها خيلي زود به ارامشي عميق دست يابيد.

گياه گل محمدي براي تقويت اعصاب در طب سنتي بسيار سفارش شده است و وجود چنين گياهي در اين دمنوش باعث شده تا قدرت اثر بخشي محصول بالاتر برود.

گياه چاي ترش مي تواند يمزان فشار خون را كاهش داده و از طرفي هم مي تواند ميزان تمركز اعصاب را بالا ببرد. وجود چنين گياهي در اين دمنوش مي تواند قدرت اثر بخشي آنرا افزايش داده تا شما بتوانيد بهترين روند عملكرد را از اين دمنوش گياهي انتظار داشته باشيد.

 

جهت تهيه يك بسته از دم نوش ضد استرس دربند با قيمت ۲۸ هزار تومان بروي دكمه زير كليك نماييد :

 

دمنوش براي آرامش اعصاب

 

گياه گل گاو زبان كه خود به تنهايي به عنوان يك دمنوش براي آرامش اعصاب  استفاده مي شود در اين محصول به كار رفته و باعث شده تا تركيب ان با سيار گياهان موجود قدرت اثر بخشي آنرا چندين برابر نمايد.

گياه به ليمو نيز به تنهايي به عنوان يك دمنوش گياهي براي ارامش اعصاب مورد استفاده قرار مي گيرد . به ليمو مي تواند شما را از خطر ابتلا به سكته هاي قلبي در امان نگه دارد. معمولا در طب سنتي از اين گياه براي كاهش استرس استفاده مي شود و حال با وجود اين گياه در اين دمنوش ضد استرس مي توان نتيجه بسيار خوبي را از مصرف آن انتظار داشت.

گياه بادرنجوبيه نيز مي توان به خوبي اسيد معده را كنترل كرده و اين عاملي است كه بروي اعصاب مي تواند بسيار تاثير گذار باشد.

اما طريقه مصرف صحيح اين دم نوش ضد استرس بدين صورت است كه شما مي توانيد در طي يك روز ساعت هايي كه احساس مي كنيد به آن نياز داريد يك تي بگ را برداشته ودرون يك فنجان آبجوش قرار دهيد و بعد از چند دقيقه كه دم كشيد ميل نماييد.

براي خريد دمنوش ضد استرس مي توانيد بروي دكمه هاي خريد پستي كه در بالا برايتان قرار داده ايم كليك كرده و سفارش خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد. همچنين مي توانيد اين محصول را به صورت تلفني سفارش دهيد وب راي اين كار بايد با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴تماس حاصل فرماييد.

 

 

گياهان دارويي ديابتخريد قهوه ۱۱۱ , فروشگاه اينترنتي ۵۰۴۰ چاي لاغري , دمنوش لاغري دكتر سينا , قهوه سبز اصل , دم نوش ضد استرس , خريد دمنوش دربند, پكيج ۵۰۴۰ , قيمت چاي سفيد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۴:۱۷ | نویسنده : كربلايي | نظرات (0)

چاي سفيد تيما

خواص چاي سفيد در طب سنتي
طب سنتي يكي از علومي است كه ريشه هاي قديمي دارد و در كشورهايي از قبيل چين و ايران هم سابقه استفاده از اين علم وجود دارد. در طب سنتي گياهان دارويي زيادي وجود دارد كه يكي از اين گياهان چاي سفيد تيما است كه ما در اين مقاله به طور كامل در مورد خواص آن براي شما صحبت كرده ايم.
در مورد فوايد چاي سفيد در طب سنتي چه مي دانيد؟
يكي از ظريف‌ترين و لطيف‌ترين انواع چاي در جهان، چاي سفيد تيما ۵۰۴۰ است كه از نظر مزه بسيار ملايم و طعمي نزديك به شيريني دارد. اين چاي در فصل بهار از غنچه‌هاي نشكفته برگ‌هاي درختچه‌هاي چاي سفيد به دست مي آيد؛ كه بايد گفت بنا به مطالعات انجام گرفته، يكي از مفيدترين و مغذي‌ترين انواع چاي در جهان است.
روش عمل آوري چاي سفيد به نسبت ساير انوع چاي از قبيل چاي سياه يا چاي معمولي متفاوت است به روش متفاوت فرآوري مي‌شود، در اين مورد بايد گفت كه برگ‌هاي چاي سفيد برخلاف چاي معمولي كه برگ هاي آن در معرض حرارت خشك مي‌شود و رطوبت خود را از دست مي‌دهند، به شيوه‌اي كاملا طبيعي و در مقابل نور خورشيد خشك مي‌شود.
در مورد تركيبات اين نوع چاي بايد بدانيد كه اين چاي غني از آنتي‌اكسيدان‌هاي مفيد و پلي‌فنل‌هايي است كه علاوه بر خواص درماني كه در برطرف كردن بيماريها دارنند، مي‌تواند از ابتلا به بسياري از بيماري‌ها و اختلال‌هاي جسماني نيز پيشگيري كنند.

شما براي خريد اينترنتي چاي سفيد تيما مي توانيد به يكي از روش هاي زير اقدام به ثبت سفارش خود نماييد:

فروش چاي سفيد هر قوطي ۲۲ هزار تومان

براي خريد پكيج سه بسته اي چاي سفيد اعلا تيما با تخفيف ويژه با قيمت ۶۰ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

همچنين مي توانيد سفارش خود را به صورت تلفني با تماس با ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ ثبت نماييد.

چاي سفيد

 

 

چاي سفيد تيما قيمت مناسبي داشته و داراي خاصيت بسيار زيادي است.هر چند قيمت چاي سفيد از ديگر انواع چاي بيشتر است، اما چون خواص درماني زيادي دارد، اين هزينه يك هزينه به جا و منطقي است كه نتايج خوبي را هم در بر دارد.

چاي سفيد قيمت مختلفي در بازار دارد و خواص آن تا حدودي براي عامه مردم معرفي شده است اما ما در ادامه مطالبي سودمند در اين خصوص براي شما گرداوري كرده ايم كه اميدواريم مورد استفاده تان قرار گيرد.
۱+۵ خاصيت درماني اين دمنوش
اگر مي خواهيد از خواص انواع چاي سفيد در طب سنتي بدانيد، بايد بگوييم كه دمنوش چاي سفيد علاوه بر كنترل كلسترول خون در بدن و همينطور كنترل چربي و فشار خون فوايدي ديگر هم دارد كه به شهرت درماني اين گياه دارويي كمك فراواني كرده است.
بايد بدانيد كه آنتي‌اكسيدان‌هاي موجود در چاي سفيد به عنوان يكي از مهمترين عنصر تركيبات اين نوع چاي، احتمال مبتلا شدن به برخي از انواع سرطان از قبيل ابتلا به سرطان روده، سرطان شكم و سرطان پروستات را كاهش مي دهد.
كساني كه مصرف اين دمنوش در رژيم غذايي روزانه‌شان گنجانده شده باشد، به ميزان كمتري نسبت به افرادي كه از اين نوع چاي استفاده نمي كنند، در معرض سكته‌هاي قلبي و مغزي قرار دارند و زندگي سالمي را تجربه مي كنند.
چاي سفيد ضدباكتري و ضدويروس است و همين خاصيت با خريد چاي سفيد  قابل دسترس است كه بدن را در مقابل بيماري‌هاي رايج در فصول سرد سال محافظت مي‌كند، پس اگر زياد سرما مي خوريد حتما چاي سفيد بنوشيد تا از ابتلا به سرماخوردگي نجات يابيد!
اگر در خانواده تان سابقه بيماريهاي استخوان و مفاصل را داريد، توصيه مي كنيم براي جلوگيري از ابتلا به اين بيماريها بويژه با بالا رفتن سن تان، با خريد چاي سفيد تيما  و نوشيدن آن كمك بزرگي به خود نماييد.. خوب است كه اين نكته مهم را بدانيد كه نوشيدن چاي سفيد به افزايش تراكم استخواني شما كمك مي‌كند و ميزان شكستگي‌هاي استخواني و ابتلا به بيماري‌هاي مفصلي استخواني را كاهش مي دهد.
اگر پوسيدگي دندان داريد و يا مي خواهيد از پوسيدگي دندان هاي خود جلوگيري كنيد، مصرف چاي  را در رژيم غذايي تان قرار دهيد. چرا كه اين دمنوش در تركيباتش فلورايد دارد و فلورايد موجود در دمنوش تهيه شده از چاي  از خرابي و پوسيدگي دندان‌ها پيشگيري مي كند.

چاي سفيد تيما

يكي از مشكلات رايج در بحث بهداشت دهان و دندان، پلاك هاي دنداني هستند كه باعث تحليل لثه و در نهايت از دست رفتن دندان در فرد مبتلا به پلاك دنداني مي شوند كه خواص چاي سفيد در طب سنتي را اگر مطالعه كنيد مي توانيد با كمترين هزينه و البته با كمترين عوارض از شر اين پلاك ها خلاص شويد و بهداشت دهان و دندان شما به بهترين نحو ممكن رعايت مي شود. پس اين نكته را به خاطر داشته بايد كه چاي سفيد از رشد پلاك‌هاي دنداني و پوسيدگي دندان‌ها به اين طريق جلوگيري مي كند. در اين راستا سعي كنيد براي تقويت دندان ها و لثه كودكان تان، انها را از دوران طفوليت با نوشيدن اين چاي مانوس كنيد.
يكي از دغدغه هاي افراد بويزه خانمها، داشتن پوستي شفاف و زيبا است كه نوشيدن چاي سفيد يكي از روشهاي رسيدن به اين هدف است. نوشيدن مداوم چاي سفيد عملكرد سلول‌هاي پوستي را بهبود مي بخشد و باعث جوانسازي سلول‌هاي پوستي مي شود. پس شما مي توانيد با مصرف چاي سفيد ضمن بهره بردن از ساير خواص آن براي سلامتي خود، پوستي درخشان داشته باشيد.

 

فروش چاي سفيد هر قوطي ۲۲ هزار تومان

براي خريد پكيج سه بسته اي چاي سفيد اعلا تيما با تخفيف ويژه با قيمت ۶۰ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

همچنين مي توانيد سفارش خود را به صورت تلفني با تماس با ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ ثبت نماييد.

خريد چاي سفيد

چاي سفيد تيما مفيدتر از چاي سبز ؟
در مورد مقايسه چاي سفيد با چاي سبز بايدبدانيد كه برگ‌هاي اين نوع چاي همه خواص برگ‌هاي چاي سبز را دارند با اين تفاوت كه اثرگذاري چاي سفيد در مقايسه با چاي سبز در فرد مصرف كننده چند برابر است. در واقع چاي سبز و چاي سفيد داراي نقاط مشتركي هم هستند مثل اينكه هر دو جهت درمان و همينطور كنترل قند خون و چربي خون خاصيت دارند و هر دو كلسترول و فشار خون را پايين مي آورند اما مصرف چاي سفيد، اثرگذاري اش در مقايسه با چاي سبز چند برابر است زيرا چاي سفيد از غنچه‌هاي كال و نورس و بازنشده برگ‌هاي چاي بدست مي ايد و به همين علت سبب شده تا چاي سفيد امروزه در بسياري از كشورهاي مشرق زمين به خصوص در چين، ايران و هند در زمره پرفروش‌ترين و البته گران‌ترين چاي‌ها و دمنوش‌هاي طبيعي معرفي و شناخته شود.
مصرف چاي سفيد ضامن ايمني بدن‌ شما
بنا به گفته پزوهشگران حوزه تغذيه و درمانگران، روش هاي طبيعي زيادي وجود دارد كه با آنها مي توان از ابتلا به بيمارهاي مختلف پيشگيري كرد و يا در صورت مبتلا شدن، انها را درمان نمود كه يكي از اين روشهاي طبيعي درمان، چاي سفيد است. بنا به گفته اين پزوهشگران، نوشيدن چاي سفيد به صورت روزانه باعث تقويت سيستم ايمني بدن و جلوگيري از ابتلا به بسياري از بيماري‌هاي رايج در فصل پاييز و زمستان از قبيل سرماخوردگي، زكام و آنفلوآنزا مي‌شود.
از خواص چاي سفيد در طب سنتي بيشتر بدانيد
درمانگران ژاپني شيوه طبيعي درمان، در روش انجام كارهاي درماني بيماران خود از دمنوش تهيه شده از چاي سفيد براي درمان انواع دردهاي مربوط به استخوان، از قبيل دردهاي مفصلي و استخواني و درمان پوكي استخوان بهره مي گيرند.
چون سالمندان با مشكلات استخوان درگير هستند، توصيه مي كنيم براي تسكين درد اين دسته از بيماران به آنها چاي سفيد بدهيد تا مصرف كنند. گفتني است وجود آنتي‌اكسيدان‌هاي مفيد در چاي سفيد باعث مي‌شود تا اين چاي به يكي از پرطرفدارترين دمنوش‌ها براي سالمندان تبديل شود.
چاس سفيد بهترين نوشيدني براي شب خواستگاري!
در كشور ژاپن مرسوم است كه چاي سفيد در شب خواستگاري و به اصطلاح در شب بله برن سرو شود، چرا كه علاوه بر اينكه يكي از دمنوش‌هاي طبيعي و خوش طعمي است كه مورد پسند ذايقه آنها است، بنا به توصيه هاي علم طب سنتي بر اين اعتقاد هستند كه چاي سفيد آرامش بخش است و در نتيجه خانواده دختر براي مديريت بهتر مراسم خواستگاري و براي افزايش آرامش و ريلكسي اعضاي خانواده طرفين دمنوش چاي سفيد سرو مي‌كنند. خانواده ها با نوشيدن چاي سفيد ۵۰۴۰ استرس و اضطراب شان كاهش مي يابد و در نتيجه يك شب به يادماندني و پرخاطره‌اي توام با آرامش را براي خود رقم مي زنند.

شما براي خريد اينترنتي چاي سفيد مي توانيد همچنين با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴تماس گرفته وس فارش خود را تلفني ثبت نماييد.
پاي گفتگوي متخصصين درباره خواص چاي سفيد در طب سنتي
دكتر ابراهيمي متخصص درباره خواص درماني چاي سفيد گفت: چاي سفيد براي كساني كه قلب ضعيفي دارند و با مشكلات قلبي دست به گريبان هستند، بسيار مفيد است. او ادامه داد كه اگر در طول روز از انرژي كافي برخوردار نيستيد حتما به طور روزانه از چاي سفيد استفاده كنيد. اين متخصص متذكر شد اگر مزاج گرم داريد از چاي سفيد و مصرف آن پرهيز كنيد چرا كه باعث تپش قلب مي شود.
اين متخصص طب سنتي درباره خواص چاي سفيد گفت كه اين چاي براي كساني كه مزاج سرد دارند بسيار مطلوب است. و چنانچه طبع گرم داريد توصيه كرد چاي سفيد را با گياهي كه طبيعت خنك دارد مخلوط كنيم و مورد مصرف قرار دهيم. مثلا چاي سفيد را با آب‌ليمو مخلوط كنيم و مورد استفاده قرار دهيم تا آسيبي به قلب ما وارد نشود.
خواص چاي سفيد براي بيماران ديابتي‌كه انسداد عروقي دارند
دكتر ابراهيمي متخصص طب سنتي در ادامه افزود كه: چاي سفيد براي بيماران ديابتي‌ها كه از اسنداد عروقي قلبشان رنج مي برند و در عين حال طبيعت سردي دارند بسيار مفيد است.
به طور خلاصه در مورد خواص چاي سفيد در طب سنتي بايد گفت كه:
▪ كاهش كلسترول
▪ كاهش فشار خون
▪ تقويت دندان و لثه ها
▪ سلامت كلي استخوان (مناسب براي بيماران آرتريت و پوكي استخوان)
▪ ضدويروسي و ضدباكتريايي است
▪ كاهش قند خون
▪ در رقيق كردن خون،
▪ افزايش عملكرد، تقويت و سالم نگه داشتن رگ هاي خون
▪ آرام بخش قوي و موثر براي اعصاب
▪ پيشگيري از سكته قلب
▪ مقاوم در برابر سرماخوردگي و آنفلوآنزا
▪ كاهش دهنده علائم بيماري اچ آي وي
در نهايت بايد گفت كه براي درست كردن چاي سفيد، بهتر آن است كه اين چاي را در آبي با دمايي كمتر از دماي جوش تهيه كنيد تا طعم و عطر دلپذيرتري داشته باشد و رنگ شفاف آن انگيزه شما را براي نوشيدن آن چند برابر كند و شما با مصرف روزانه اين چاي منحصر به فرد از خواص درماني آن بهرمند شويد و از ابتلا به بيماريهاي مختلف خود را بيمه كنيد و زندگي خوب و سالمي داشته باشيد.

 

 

گياهان دارويي براي ديابت۱۱۱ قهوه اي , قيمت چاي سبز تيما , دمنوش گياهي لاغري دكتر سينا ,قهوه اي سبز , دم نوش ضد استرس , دمنوش لاغري دربند , پكيج ۵۰۴۰ , فروش چاي سفيد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۵:۵۷ | نویسنده : كربلايي | نظرات (0)
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.